Hakkımızda

Kızılkan Yapı, Sizler için yıllardır yaşanabilir alanlar dekore ediyor, yaşam alanlarınıza renk, estetik ve zarafet katıyoruz. Firmamız kaliteden ödün vermeden, halihazırda çalışmalarına devem etmektedir.

Kızılkan Yapı, her geçen gün büyümekte, hedef ve çalışmalarına yenilerini katarak yoluna hızlı ve aktif devam etmektedir.

Kızılkan Yapı, tarafından bugüne kadar inşa edilen yaşam alanları Ereğli’nin en değerli bölgelerinin en değerli adreslerini oluşturmaktadır. Bir gün mutlaka adreslerimizin kesişeceğine inanıyor ve o günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Bugün yaşadığınız yer neresi olursa olsun yaşam kalitenize duyduğumuz ilginin ufak bir göstergesi olarak gerektiğinde başvuru kaynaklarınız arasında yararlanabileceğiniz bir kaç isim sunuyoruz.

Vizyonumuz;
Kızılkan Yapı olarak, sürekli gelişen teknolojiyi yaptığı işle bütünleştiren ve teknolojinin takipçisi olan, uzman personel ve çalışan bütün alt ve üst kadrosuyla, proje aşamasından bitirme aşamasına, çevrenin doğal yapısını bozmadan, estetik görüntüsüne uygun düşen çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da zamanında bitirme ve teslim etme ilkesinden taviz vermeden devam etmektir.

Misyonumuz;
Uzun yıllardan beri inşaat sektörüne gönül vermiş eğitimli, uzman personel gücüyle yeni teknolojiler kullanarak işlerini zamanında kaliteli olarak bitirmeyi temel ilke olarak kabul eden şirketimiz; modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceği taşıyarak ve böylelikle refah seviyesini yükseltmektedir.

İnşaat firmamız proje aşamasından bitirme aşamasına kadar gerekli özeni, kaliteyi ve üstün teknolojileri kullanarak sektörde saygıyı görmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Kızılkan Yapı, Fayda üretmeyi temel alan çalışma prensipleriyle hareket eden bir yapı olarak ideal olanı, ideali isteyenle buluşturan ve ülkemiz, milletimiz, müşterilerimiz ve personelimiz için değer oluşturan bir kuruluştur.

Kızılkan Yapı; dekorasyon sektöründe her daim yapı modasını takip etmektedir. Bu doğrultuda müşterilerini bilinçli bir şekilde yönlendirebilmektedir. Firmamız bazı projelerde ilk olarak yapılacak dekorasyonun çizimini yaparak müşterinin beğenisine sunmaktadır.

Bu sayede müşteri de gerçekleşecek olan dekorasyonu önceden görerek beğenmediği kısımların düzenlenmesinde yardımcı olmaktadır.

Ereğli İş Rehberi