Misyon, Vizyon

İnşaat sektöründe geçen 40 yılın her gününde inşaat alanında yaptığımız çalışmalarla hayata geçirdiğimiz her projede bilgimizi, birikimimizi, deneyimimizi geliştirerek bugünlere geldik ve ne mutlu bize ki Kızılkan İnşaat’ı bir marka haline getirebildik.

Sağlam ilişkiler, güvenilir işlerimizle Ereğli ve Karapınar başta olmak üzere birçok bölgede yer almamızı sağlayan bu başarının ardındaki etkenlerin başında iş orklarımızla kurduğumuz sağlam ilişki ve güvenilir işbirliği geliyor.

Projelerimizin her aşamasında geliştirerek sürdürdüğümüz bu birliktelik başarımızın anahtarı oluyor. Karşılıklı bu güvende üstlendiğimiz tüm projelerin zamanında teslim edilerek başarıyla tamamlanmasını sağlıyor.

Kızılkan’ın kurulduğu ilk günden bu yana hiçbir şekilde taviz vermediği çalışma anlayışının temelini hangi tutar ve şartla alınmış olursa olsun taahhüt ettiğimiz işin en iyi kalite ve zamanında  teslim etmek ilkesi oluşturuyor.

Bu temel ilkemiz her ne kadar bizi yoğun ve hiç bitmeyen sorumluluklar altında bırakırsa da şirketimiz için uzun vadede her zaman bir kazanç oluyor, işte bu ilkemiz ve çalışma anlayışımızda bizi hem Ereğli’de hem de Karapınar’da üstlendiğimiz taahhüt işlerinde önemli projeleri yürüten güvenilir bir şirket konumuna getirmiş bulunuyor.

Bu başarımızın arkasında,  taahhütlerimize sıkı sıkıya bağlı kalmak, iş aldıktan sonra tüm muhataplara karşı dürüst, açık ve şeffaf bir tutumla ilişkileri yürüterek işleri sonlandırma

Write a Message

Your email address will not be published.

×

Merhaba

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize 0544 862 46 32 nolu numaramızdan ulaşın.

Mutlu günler dileriz.

× Whatsapp için tıklayın